دعوت به همکاری

شرکت آناد صنعت تولید کننده تجهیزات و سامانه های مرتبط با ردیابی و مدیریت ناوگانهای حمل و نقل ، در بخش های سخت افزار و نرم افزار با رویکرد ملی ، اقدام به فعالیت نموده است .

اتاق فکر شرکت در تلاش بوده تا با کمتر کردن وابستگی به خارج از کشور و ایجاد زمینه کاری برای متخصصین داخلی و استفاده از فارغ التحصیلان بومی و ایرانی ، فعالیتهای خود را گسترش دهد . در این خصوص موفق گردیده ایم تا با استفاده از تکنولوژی های روز و با در نظر گرفتن زیر ساختهای موجود در کشور و دریافت نیازهای واقعی در داخل ، سامانه ها ، سخت افزار ها و نرم افزارهای بومی و کاملا ایرانی را با حداقل وابستگی تولید و عرضه نماییم .

این شرکت با در اختیار داشتن خطوط تولید مجزا در سخت افزار و نرم افزار و بهره مندی از پرسنلی متخصص و متعهد و پیشینه چندین ساله در نصب و راه اندازی انواع سامانه های مدیریتی در حمل و نقل عمومی ، خصوصی و دولتی بر آن است تا با در اختیار گذاشتن این تجربه های گران ، مسیری هموار را در اختیارتان قرار دهد.

درحال حاضر بیش از 15 نفر در خطوط تولید سخت افزارهای مورد نیاز از جمله AGT ( ردیاب خودرویی ) AMTS ( ردیاب موتوری ) LCD ( سیستم تکمیلی سامانه پرداخت الکترونیک تاکسی ) مشغول به فعالیت میباشند.

خطوط تولید نرم افزار نیز متشکل از تیم های برنامه نویسی مجزا در گروههای کاری متفاوت نسبت به تولید سامانه ها و نرم افزارهای مرتبط با سخت افزارها و بخش کاربری اقدام میکنند . همکاران این بخش از متخصصین به نام و با تجربه در این بخش بوده و تیمهایی قدرتمند و مسلط به تکنولوژیهای روز را تشکیل داده اند .

در مجموع سامانه و سخت افزار های تولید شده بصورت کاملا رقابتی با نمونه های خارجی تولید گردیده که ما به شهادت مصرف کنندگان خویش بر این باوریم که حتی در برخی موارد از نمونه های خود در این کلاسها برتر و با شیوه ای گویاتر ، بدون رقیب است .

حال با پشتوانه ای قدرتمند و دستی پر ، آماده همکاری با شما گرامیان محترم هستیم.

پیشنهادات ما :

- تولید نرم افزار با نظر شما ، برای شما و با نام تجاری شما

- تولید سخت افزار با نظر شما ، برای شما و با نام تجاری شما

- تولید سخت افزار و نرم افزار با در نظر گرفتن مستندات پروژه های شما و بر اساس نیازهای مطروحه توسط شما

- پشتیبانی کامل سخت افزار شامل : تعمیرات ، تهیه قطعات و ...

- پشتیبانی کامل نرم افزار شامل : اعمال تغییرات ، بروزرسانی بر اساس تکنولوژیهای روز و ...

- امکان ارائه خدمات نرم افزاری بر روی سرورهای شرکت ، شما و یا مشتریان شما

و بطور خلاصه هر فکری را که در این زمینه دارید، عملی خواهیم کرد ( شما فقط و فقط به فروش بیشتر فکر کنید )

و چند سئوال :

- آیا می دانید با استفاده از خدمات ما می توانید هر گونه تغییرات در سخت افزار و نرم افزار را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید ؟
- آیا می دانید با حذف واردات و خرید از تولید کننده داخلی ، هم به تولید اشتغال در کشور کمک نموده و هم سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز و تجاریتان را با نام خودتان در اختیار خواهید داشت ؟
- آیا می دانید آناد صنعت تولید کننده داخلی تجهیزات AVL و GPS در کشور میباشد ؟

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با شماره تلفن 88400918 - 021 تماس حاصل نمایید.

 

امیدواریم با همکاری جمعی و بهره مندی از نیروهای متخصص بومی ، قدمی هر چند کوچک در رشد و تعالی ایران اسلامی برداریم.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این درگاه به شرکت آناد صنعت تعلق دارد
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و گرافیک کومه