دوست دارید با گروه آناد همکاری کنید؟

 

ما یعنی گروه آناد، کاملا مشتاق هستیم تا با افراد جدید همکاری خوب و صادقانه‌ای را آغاز کنیم. اگر از جمله افرادی هستید که به ما و کار ما علاقه پیدا کردید ما کاملا از حضور شما و همکاری با شما استقبال می‌کنیم.  

اما برای همکاری با ما باید عاشق باشید...عاشق تکنولوژی و نو‌آوری، عاشق این باشیدکه مشتریانی که ما را انتخاب کرده اند را بتوانید با عشق به آن‌ها خدمت رسانی کنید. پس اگر دوست دارید با ما همکاری کنید باید خودتان را جزئی جدا ناپذیر از شرکت، گروه و خانواده آنادیون بدانید. 

برای آنکه بتوانید جزئی از خانواده ما بشوید به غیر از عشق و علاقه به تجربه و تخصص هم نیاز دارید. ما در گروه آناد همواره تلاش کردیم تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز با در نظر گرفتن زیرساخت‌های موجود در کشور نیازهای وابسته به سخت افزار و نرم‌ افزار نیازهای مردم و سازمان های ایران را پوشش دهیم. البته ناگفته نماند که اینکار بدون کمک متخصصان بومی و فارغ التحصیلان و نخبگان ایرانی هیچوقت میسر نمی‌شد. به همین دلیل سعی کردیم که با ایجاد زمینه کاری برای این افراد مستعد، کسب و کارمان را گسترش دهیم.

گروه آناد از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ منابع انسانی خود قرار داد و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی یکسان برای عموم دانش‌آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدامِ افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی کرد تا بدنۀ کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد کند و توسعه دهد.

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به گروه آنادست. کار در کنار افراد باانگیزه، متخصص و مسلط به حوزۀ کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

شما برای پیوستن به ما، می‌توانید به فرصت­های شغلی که در همین بخش قرار دارد، مراجعه نمائید و چنانچه خود را واجد شرایطِ ارسالِ درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید. پس از ارزیابی اولیۀ درخواستِ شما، بر اساسِ رویه‌های سازمانی متعارف در گروه آناد با شما تماس گرفته خواهد شد. در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید با شماره تلفن 88400918 - 021 تماس حاصل نمایید.

فرصت شغلی:

کارشناس فروش

دارای سابقه کار در گروه شغلی مشابه

ترجیحا دارای سابقه کار در صنعت فناوری اطلاعات / نرم افزار و سخت افزار

شرح شغل:

پاسخگویی و پیگیری درخواست های نمایندگان فروش

شناسایی و جمع آوری اطلاعات مشتریان فعلی و بالقوه

تعامل با نمایندگان و رسیدگی به درخواست های آنان

برقراری ارتباط با شرکت های تبلیغاتی جهت معرفی محصولات و تبلیغات

انجام کلیه امور و هماهنگی های لازم جهت ثبت فاکتورهای فروش و تحویل از انبار و ارسال محصولات و تحویل به موقع

ارائه پیشنهادات شرکت در نمایشگاه ها و حضور در تمام نمایشگاه های مرتبط و جمع آوری اطلاعات

ارائه گزارشات منظم فروش

مهارت های عمومی:

دارای روابط عمومی بالا و تسلط به امور فروش

قدرت مذاکره و مهارت ارتباطی بالا

اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری بالا

توانایی مستندسازی و گزارش نویسی

توانایی جمع آوری اطلاعات و تحلیل بازار

توانایی انجام کار تیمی

آشنا به دیجیتال مارکتینگ